Kilka sposobów, jak usunąć tło ze zdjęcia

Nie tylko profesjonalni graficy potrzebują obrobić zdjęcie. Czasami jest ci potrzebne przycięcie zdjęcia, zmiana formatu czy usunięcie tła i wtedy… nie wiesz co masz zrobić. Aby wykonać kilka prostych zabiegów graficznych, nie musisz kupować drogiego oprogramowania, którego funkcji w ogóle nie wykorzystasz. Wszystkie niezbędne czynności w kilka chwil wykonasz online. Usuwanie tła nie jest takie trudne.

Jak działają edytory online?

Edytor online to najprostszy i najlepszy sposób na szybką poprawę lub zmianę zdjęcia. Wystarczy, że otworzysz stronę z edytorem i załadujesz zdjęcie. Tzw. „magiczna różdżka” w prosty sposób pomoże ci zaznaczyć odpowiednie elementy i usunąć niechciane tło. Jak tylko obrazek będzie gotowy, możesz zapisać go na dysku i wykorzystać w dowolnym momencie.

Usuwanie tła online – usługa jest całkowicie darmowa.

Obróbka zdjęć w edytorach online jest darmowa i możliwa bez rejestracji. Nie zastanawiaj się więcej, jak usunąć tło ze zdjęcia tylko zrób to za pomocą sprawdzonego i prostego w obsłudze edytora.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>